0 506 178 26 80 bilgi@ereglieslemhaliyikama.com

Evde Koltuk, Kanepe ve Sandalye Yıkama

Evde Koltuk, Kanepe ve Sandalye Yıkama

Koltukları Nasıl Yıkıyoruz
  • Ev hanımları, koltuk temizliğini şöyle yapmaktadır. Koltuklar elektrikli süpürge ile çektirerek tozlarını emilimini sağlamak ve yüzeye çıkan kirlerini temiz nemli bir bez ile silerler. Bu temizlik yüzeysel bir temziliktir.

  • Koltuk yıkama sektörünün büyüdüğü ve geliştiği son yıllarda mevsim gereği ilkbaharda temizlik yaptığınız şu günlerde koltuk yıkama firmaları arasında tercih yapmakta zorlanıyorsanız bizim koltuk yıkama firmamızda güvenle ve içiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

  • Bizim sağladığımız koltuk yıkama hizmeti sizlere her şeyin en iyisini ve hak ettiğiniz şekilde hijyenik koltuk yıkama sağlayan bir firmadır.

  • Temizliğinden ve hijyeninden emin bir şekilde kullanmanız gerekir çünkü koltuklarınız günün çoğunu üzerinde geçirdiğiniz eşyalarınızdır.

  • Sağlığınız açısından da hijyenik olması çok önemli olan koltukların koltuk yıkama firmamız tarafından yıpranma olmadan ve renklerine zarar verilmeden böylelikle uzun yıllar kullanım sağlanarak yıkama işlemi yapılmakta ve koltuklarınızın yıkama işlemi bittikten sonra birkaç gün güneş alam odalarda veya camları açmak sureti ile havalandırmanız yeterli olacaktır ve kısa zamanda kullanmaya başlayabileceksiniz.


HEMEN ARA